• W naszej szkole zatrudnionych jest 45 nauczycieli specjalistów, terapeutów i rehabilitantów . Wszyscy nauczyciele posiadają kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie.  Posiadamy świetnie wykwalifikowany zespół specjalistów z obszaru integracji sensorycznej, logopedii, socjoterapii, terapii Tomatisa, gimnastyki korekcyjnej, dogoterapii i wielu innych. Nasi pedagodzy cały czas dokształcają się wzbogacają warsztat pracy i poszukują coraz to nowszych i efektywniejszych metod pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
          Nikt nie jest tu zatrudniony " z przypadku". Wszyscy nasi nauczyciele wykonują swoją pracę z pasją i zamiłowaniem do dzieci, Cechuje ich empatia oraz  indywidualne podejście do uczniów. Mają mnóstwo pomysłów na ciekawie przeprowadzone zajęcia, nie zawsze w ławce szkolnej. Organizują wycieczki, przeprowadzają warsztaty oraz liczne imprezy tematyczne, dzięki którym uczniowie łatwiej integrują się ze środowiskiem zewnętrznym i potrafią praktycznie wykorzystać zdobyte umiejętności.