• Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

• Dziś, razem z UKS Iskierka byliśmy organizatorami Mistrzostw Szkoły w biegach przełajowych. Pogoda i frekwencja dopisały. Na starcie pojawiło się 77 zawodników PSPS Nr 67 w Szczecinie, którzy dzielnie i w duchu sportowej rywalizacji pokonali swoje słabości i wbiegli na metę jako Zwycięzcy. Każdy z nich otrzymał za swój trud medal, nagrodę i słodką niespodziankę.Więcej zdjęć można zbaczyć w Galerii. Gratulujemy.

• Dni Patrona Szkoły i Święto Książki

• W dniach od 16 do 20 kwietnia 2018 r. świętowaliśmy obchody Dni Patrona Szkoły oraz Święto Książki.W tych dniach zaszczycili nas goście , prezentujący utwory Jana Brzechwy i Juliana Tuwima:• uczennice Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie wraz z panem Waldemarem Cieślokiem• grupa teatralna Studio Teatr Iwony Mirońskiej – Gargas wraz z panem Marcinem Gargasem• uczniowie SOSW nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach wraz z panią Anetą Rutaną20 kwietnia spotkaliśmy się na finale uroczystości, aby wspólnie czytać, słuchać, zgadywaćI poszerzać swoją wiedzę .Dziękujemy 