• XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Polska

• W dniach 9-12 czerwca na obiektach w Katowicach, Chorzowie i Mikołowie odbyły się XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Polska. Wśród 1000 sportowców z całej Polski silną grupę stanowili również uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Startowaliśmy w takich dyscyplinach jak: lekka atletyka, pływanie, bocce, piłka nożna, bowling, tenis ziemny, tenis stołowy. Miło nam zakomunikować że po wspaniałych sportowych emocjach i przepięknej walce wracamy z workiem medali i wspaniałych przeżyć. Oto nasi medaliści: Lekka atletyka - Magda Frątczak: złoto piłeczka palantowa, złoto bieg na 100m, złoto sztafeta 4x400m, Gosia Puchalska -  srebro skok w dal, złoto bieg na 100m. Piłka Nożna: złoto Paweł Szajnowski, Adrian Resól, Igor Kryszkiewicz, Karol Kazimierski. Pływanie: Joanna Osadca srebro 50m grzbiet, brąz 50 dowolny, brąz sztafeta4x25m, Filip Suchalski złoto 25m dowolny, brąz 25m grzbiet. Bocce: Mateusz Tyrakowski złoto gra pojedyńcza, 6 miejsce gra podwójna Absolwenci: Tenis ziemny: Damian i Krzysztof Lachowicz złoto gra pojedyńcza, srebro debel, Pływanie: Ola Jerzykowska srebro 50m grzbiet, brąz sztafeta 4x25m, 4 miejsce 50m dowolny. Bowling: Aleks Pietrszko 8 miejsce gra pojedyńcza. Trenerami zawodników są: Rafał Szebel, Joanna Strzelecka, Kamil Skiwra, Weronika Czyżowicz, Małgorzata Bartosiewcz, Andrzej Lemański. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i duuuże brawa dla Was !!!

• Bezpieczne Wakacje

• Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też świetlica szkolna zaprosiła Straż Miejską na coroczne spotkanie edukacyjne pt. "Bezpieczne wakacje". Był wykład, były ćwiczenia praktyczne więc do wakacji dzieci są już odpowiednio przygotowane. Dziękujemy

• V Regionalny Turnij Piłki Nożnej OS

• W dniu 05.06.2018 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 i Uczniowski Klub Sportowy Iskierka był organizatorem V Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej OS. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z całego regionu zachodniopomorskiego. Finansowo wsparł nas Urząd Miasta Szczecin. Pomagali nam również: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego, Wolontariusze z Uniwersytetu Szczecińskiego i Ośrodka Kształcenia Ustawicznego. Odbyły się mecze turniejowe dla starszych uczestników oraz test sprawności i mini turniej dla najmłodszych uczestników imprezy. Nasi podopieczni zdobyli drugie miejsce w turnieju głównym i wiele medali w konkursach sprawnościowych, przywieźli do szkoły wspaniały puchar, medale i nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokich miejsc, osiągnięć i zabawy. Zapraszamy za rok. Do zobaczenia.