• Nasi uczniowie na Mistrzostwach województwa w biegach przełajowych

• 18 września nasza szkolna ekipa uczestniczyła w Mistrzostwach województwa zachdniopomorskiego w biegach przełajowych. Zawodnicy startowali w 6 konkurencjach: 600m, 800m, 1200m, 1500m, 2000m, 3000m. W zawodach udział wzięło 134 zawodników i zawodniczek z 9 szkół i placówek naszego województwa. Miło nam zakomunikować że wszyscy nasi uczniowie dzielnie walczyli na trasie, ukończyli swoje starty i zajęli czołowe miejsca. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Iskierka działający w naszej szkole. Gratulujemy.

• Spotkanie ze Strażą Miejską

• Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie z zaprzyjaźnionymi Paniami ze Straży Miejskiej pt.: "Bezpieczeństwo na drodze" Uczniowie szkoły utrwalali i poszerzali wiadomości na temat zasad poruszania się po jezdni i chodniku. Dziękujemy naszym Strażniczkom za ciekawe zajęcia.

• Sprzątanie Świata

• W piątek uczestniczyliśmy w akcji Sprzątanie Świata. Udaliśmy się do Lasku Arkońskiego i wysprzątaliśmy leśne ścieżki i dukty...a na koniec czekało na nas ognisko z kiełbaskami :).

• Bezpieczna droga do szkoły

• Dnia 13 września uczniowie klas 1-2b, 3b, 2a, 4a, 7a i 7c wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez SP 52 "Bezpieczna droga do szkoły". W trakcie spotkania mieliśmy okazję sprawdzić naszą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na drodze - rozwiązując różne zadania przygotowane przez organizatorów oraz zaproszonych gości z wydziału Ruchu drogowego Policji. Największą atrakcją cieszyło się zwiedzanie wozu strażackiego oraz samochodu Policji. Na końcu czekał na nas słodki poczęstunek