• Regionalny Turniej Piłki Nożnej 2020

• 29 września 2020 r. kolejny byliśmy organizatorami VII Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie. Turniej odbył się na Szczecińskim kompleksie boisk Orlik przy ul. Kołłątaja.

W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów 3 osobowych. Przybył do nas zespoły ze Szczecina, Polic i Goleniowa.

Mecze były rozgrywane każdy z każdym. Pierwsze 3 miejsca zajęły drużyny z naszego szkolnego klubu :)

Młodsze dzieci rywalizowały w próbach sprawnościowych.

Puchary, medale i nagrody zdobyte na turnieju przyniosły uczestnikom wiele radości oraz były wspaniałą nagrodą za trudy poniesione podczas treningów i meczy eliminacyjnych. Ogromne podziękowania dla uczestników, trenerów oraz wszystkich osób, które pomagały podczas organizacji zawodów.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Szczecin za wsparcie finansowe zawodów,  Medykom z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego za zabezpieczenie medyczne imprezy.

Zachęcamy do intensywnych treningów i zapraszamy do kolejnych rozgrywek organizowanych przez nasz klub.