• Wigilia w szkole

• 22 grudnia 2020 był w naszej Szkole dniem szczególnie uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej we wszystkich klasach odbyły się klasowe wigilie. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły składali sobie życzenia, a przy wigilijnych stołach śpiewali kolędy oraz spożywali własnoręcznie zrobione potrawy. W trakcie trwania wigilii każdą klasę odwiedził najprawdziwszy Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Śnieżynką i Reniferem Rudolfem. Wspaniały Święty Mikołaj przywiózł dla wszystkich  dzieci cudowne prezenty, które będą przydatne podczas zabawy ,ale i pomocne podczas nauki, nie zapomniał także o czymś słodkim na umilenie świątecznych wieczorów. Każdy  wspólnie spędzony czas to chwile wielkiej radości, pełne wzruszeń, dobrych wspomnień oraz wspaniałej wesołej zabawy.

• Mikołajkowy Festyn Biegowy

• 15 grudnia zakończyliśmy nasze sportowe podsumowanie roku corocznym piątym już Mikołajkowym Festynem Biegowym. Ze względu na reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19 biegi podzielone były na tury a osoby które nie mogły z nami uczestniczyć mogły zaliczyć naszą imprezę wirtualnie. Łącznie wzięło w niej udział 124 osoby ze szczecińskich szkół i ośrodków kształcenia specjalnego za co wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Dla każdego Mikołaj przygotował fantastyczny medal i paczkę świąteczną za trud biegu i aby troszkę osłodzić nam tę zimową rzeczywistość. Dziękujemy UKS Iskierka i PSPS Nr 67 za organizację imprezy, urzędowi miasta Szczecin za wsparcie finansowe, WSPR Szczecin za zabezpieczenie medyczne imprez i wszystkim którzy przyczynili się do pomocy nie tylko w tej ale i wszystkich przedsięwzięciach które dla Was organizowaliśmy w 2020 r. Dziękujemy i zapraszamy już w nowym oby lepszym roku na nasze imprezy.

• Świąteczne śpiewanie

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowali piosenki o Mikołaju oraz kolędę Dzisiaj w Betlejem..

• POCZTA ŚWIĄTECZNA

•  Do Świąt Bożego Narodzenia przygotowywaliśmy się w różny sposób i na wielu przedmiotach, mówiąc o tradycjach i zwyczajach. Nasi uczniowie uczyli się również formy życzeń świątecznych – pisali, ćwiczyli piękną wymowę i rysowali kartki świąteczne – najpiękniej jak potrafią. Swoje prace uczniowie przesyłali następnie do szkolnej Poczty Świątecznej, a my je prezentujemy żeby życzenia naszych uczniów mogły się spełnićJ Przyłączamy się również do życzeń – grono pedagogiczne oraz zespół pracowników PSPS 67 w Szczecinie.

• Konkurs plastyczny

• W listopadzie odbył się konkurs plastyczny pt. „Wszystkie barwy jesieni”. Wszyscy chętni i pomysłowi uczniowie z jesiennych darów przyrody znalezionych w parku, ogrodzie i lesie wykonali prace. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało pięknymi pracami.