• WSPÓŁPRACA UKS ISKIERKA Z FUNDACJĄ SUE RYDER

• Pierwszy w Szczecinie sklep charytatywny wesprze Uczniowski Klub Sportowy Iskierka.

Fundacja Sue Ryder otwiera przy placu Lotników punkt ze sprzętami AGD, ubraniami czy książkami - zarówno nowymi jak i używanymi. Dochód ze sprzedaży trafi do lokalnej organizacji wspierającej niepełnosprawne ruchowo i intelektualnie dzieci. To pierwszy w naszym mieście i szósty w Polsce punkt tego typu (pięć sklepów jest w Warszawie). Zysk sklepu zostanie przekazany na cele charytatywne. W tym wypadku, w Szczecinie, będzie to pomoc dla UKS Iskierka, który działa przy Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej Nr 67 w Szczecinie.

W większości będzie tam można  nabyć rzeczy używane, które każdy może przynieść do sklepu. Będą też rzeczy nowe.

Gdzie dokładnie i kiedy sklep się otworzy?

Szczecin, pl. Lotników 7, to jest po dawnym sklepie Społem "Rubin", 1001 drobiazgów.

Pierwsze zakupy będzie można zrobić w czwartek, za tydzień - 18 marca w godzinach 10-18. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku.

Zachęcamy do wspierania i pomagania

• BohaterON

• BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować uczniów, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w akcji- wysłaliśmy Powstańcom dwa albumy z własnoręcznie wykonanymi kartkami z podziękowaniem dla bohaterów.

• Życzenia z okazji dnia babci i dziadka klasa 3a

• KOCHANI DZIADKOWIE!

NASI NAJMŁODSI UCZNIOWIE KLAS: 1A, 2A, 1-2B ORAZ 3A PRZYGOTOWALI DLA WAS WSPANIAŁY WYSTĘP.

OTO FOTO-RELACJA Z WYSTĘPU J

ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ ORAZ RAZ JESZCZE STO LAT  -