•  Praca szkoły 04 - 14.05.2021 r.
          • Praca szkoły 04 - 14.05.2021 r.

• Pracujemy w trybie nauczania hybrydowego.

Na zdalnym nauczaniu pozostają klasy:   IV B, V B,

Pozostałe oddziały pracują stacjonarnie

Zajęcia na basenie są odwołane

• Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych

• 21 kwietnia 2021 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wiosennej edycji Mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych, które odbyły się na Polanie Sportowej w Szczecinie. Ze względu na obostrzenia zwiazane z pandemią ta edycja odbywała się wirtualnie z innymi klubami. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa nasi zawodnicy w grupach rywalizowali ze swoimi rówieśnikami. Po każdym biegu wszyscy otrzymali medale a najlepsi drobne upominki. Byl też posiłek regenerujący. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Iskierka działający przy naszej szkole. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.