• Odkrywamy Tajemnice Przyrody

• Po długiej przerwie ponownie odkrywamy tajemnice przyrody, tym razem w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Przepiękny dzień, wspaniała lekcja przyrody, niezapomniane wrażenia i niestety ostatnia klasowa wycieczka...

• Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 11-24.06.2021

Miejsce Akcji: Podwórko szkolne

Partnerzy akcji:

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail:eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

• Dzień Dziecka i Szkolny Turniej Piłki Nożnej

• Dnia 1 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka Na Sportowo. W imprezie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i rodzicami. Uczestnicy zabawy miel okazję pokonać bardzo urozmaicony sprawnościowy tor przeszkód , przygotowany  przez organizatorów  specjalnie dla naszych podopiecznych na dzisiejszą okazję, zabawy na ogromnym dmuchanym zamku ze zjeżdżalnią, oraz spróbowania swoich umiejętności w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar  PSPS 67.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, zwycięskie drużyny turnieju piłki nożnej puchary.  Odbyła się także loteria z cennymi nagrodami. W trakcie imprezy nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce oraz oczywiście  smakowitych  lodów.  Organizatorami imprezy byli nauczyciele PSPS Nr 67 i UKS Iskierka. Dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom, zapraszamy za rok.