• Odkrywamy Tajemnice Przyrody

     • Po długiej przerwie ponownie odkrywamy tajemnice przyrody, tym razem w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Przepiękny dzień, wspaniała lekcja przyrody, niezapomniane wrażenia i niestety ostatnia klasowa wycieczka...

     • Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

     •              

                                                              Drodzy uczniowie i rodzice !!!

      Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
      Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

      W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

      Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

      sprzęt na rzecz wybranej szkoły. 

      ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

       

      Termin Akcji: 11-24.06.2021

      Miejsce Akcji: Podwórko szkolne

      Partnerzy akcji:

       

       

      Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o. 

      Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

      Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

      e-mail:eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

      ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

      NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

     • Dzień Dziecka i Szkolny Turniej Piłki Nożnej

     • Dnia 1 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka Na Sportowo. W imprezie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami i rodzicami. Uczestnicy zabawy miel okazję pokonać bardzo urozmaicony sprawnościowy tor przeszkód , przygotowany  przez organizatorów  specjalnie dla naszych podopiecznych na dzisiejszą okazję, zabawy na ogromnym dmuchanym zamku ze zjeżdżalnią, oraz spróbowania swoich umiejętności w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar  PSPS 67.  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, zwycięskie drużyny turnieju piłki nożnej puchary.  Odbyła się także loteria z cennymi nagrodami. W trakcie imprezy nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce oraz oczywiście  smakowitych  lodów.  Organizatorami imprezy byli nauczyciele PSPS Nr 67 i UKS Iskierka. Dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom, zapraszamy za rok.

       

     • Dzień Ziemi Warsztaty Ekologiczne

     • Z  nastaniem wiosny w szkolnym  ogrodzie coraz większy ruch, a my gospodarujemy;  siejemy, sadzimy i uczymy się podstaw ogrodnictwa. W tym celu zorganizowaliśmy Warsztaty Ogrodnicze, które przybliżyły uczniom również ideę troski o Ziemię i jej piękno. Z tej okazji powstało sporo pięknych prac plastycznych, które zaprezentowane zostały na wystawie. Uczniowie otrzymali nagrody za aktywny udział w Dniu Ziemi. Dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za pomoc, ponieważ dzięki temu mieliśmy więcej sadzonek. Uczniowie  poznawali i kwiaty, warzywa i zioła, które później uczyli się sadzić. Zajęcia rozwijały również wiedzę o pracy ogrodnika.  Warsztaty były dostępne również dla klas uczących się zdalnie. Dla niektórych dzieci były to pierwsze takie doświadczenia w życiu, a niektórzy uczniowie mieli już wiedzę i umiejętności, chwalili się pomocą w rodzinnym ogrodzie lub działce.

    • Praca szkoły 04 - 14.05.2021 r.
     • Praca szkoły 04 - 14.05.2021 r.

     • Pracujemy w trybie nauczania hybrydowego.

      Na zdalnym nauczaniu pozostają klasy:   IV B, V B,

      Pozostałe oddziały pracują stacjonarnie

      Zajęcia na basenie są odwołane

       

     • Szkolne Zawody Lekkoatletyczne

     • W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna sportowa impreza w naszej szkole. Tym razem gościliśmy na boisku Orlik przy ul.Wyzwolenia gdzie odbyły się Szkolne Zawody Lekkoatletyczne. Mimo niesprzyjającej aury udało się wszystkim ponad 70 uczestnikom wziąć udział w sportowych wzmaganiach i rozgrzać się podczas biegów, skoków i innych konkurencji technicznych za które każdy z uczestników otrzymał medal a najlepsi drobne upominki. Organizatorami imprezy była "Katedra WF" PSPS Nr 67 w Szczecinie oraz Uczniowski Klub Sportowy Iskierka. Zapraszamy na kolejne sportowe atrakcje.

     • Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych

     • 21 kwietnia 2021 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wiosennej edycji Mistrzostw województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych, które odbyły się na Polanie Sportowej w Szczecinie. Ze względu na obostrzenia zwiazane z pandemią ta edycja odbywała się wirtualnie z innymi klubami. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa nasi zawodnicy w grupach rywalizowali ze swoimi rówieśnikami. Po każdym biegu wszyscy otrzymali medale a najlepsi drobne upominki. Byl też posiłek regenerujący. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Iskierka działający przy naszej szkole. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

     • WSPÓŁPRACA UKS ISKIERKA Z FUNDACJĄ SUE RYDER

     • Pierwszy w Szczecinie sklep charytatywny wesprze Uczniowski Klub Sportowy Iskierka.

      Fundacja Sue Ryder otwiera przy placu Lotników punkt ze sprzętami AGD, ubraniami czy książkami - zarówno nowymi jak i używanymi. Dochód ze sprzedaży trafi do lokalnej organizacji wspierającej niepełnosprawne ruchowo i intelektualnie dzieci. To pierwszy w naszym mieście i szósty w Polsce punkt tego typu (pięć sklepów jest w Warszawie). Zysk sklepu zostanie przekazany na cele charytatywne. W tym wypadku, w Szczecinie, będzie to pomoc dla UKS Iskierka, który działa przy Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej Nr 67 w Szczecinie.

      W większości będzie tam można  nabyć rzeczy używane, które każdy może przynieść do sklepu. Będą też rzeczy nowe.

      Gdzie dokładnie i kiedy sklep się otworzy?

      Szczecin, pl. Lotników 7, to jest po dawnym sklepie Społem "Rubin", 1001 drobiazgów.

      Pierwsze zakupy będzie można zrobić w czwartek, za tydzień - 18 marca w godzinach 10-18. Sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku.

      Zachęcamy do wspierania i pomagania

     • BohaterON

     • BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować uczniów, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w akcji- wysłaliśmy Powstańcom dwa albumy z własnoręcznie wykonanymi kartkami z podziękowaniem dla bohaterów.

     • Życzenia z okazji dnia babci i dziadka klasa 3a

     • KOCHANI DZIADKOWIE!

      NASI NAJMŁODSI UCZNIOWIE KLAS: 1A, 2A, 1-2B ORAZ 3A PRZYGOTOWALI DLA WAS WSPANIAŁY WYSTĘP.

      OTO FOTO-RELACJA Z WYSTĘPU J

       

      ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ ORAZ RAZ JESZCZE STO LAT  -

      NASI KOCHANI DZIADKOWIE!!!

     • Wigilia w szkole

     • 22 grudnia 2020 był w naszej Szkole dniem szczególnie uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej we wszystkich klasach odbyły się klasowe wigilie. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły składali sobie życzenia, a przy wigilijnych stołach śpiewali kolędy oraz spożywali własnoręcznie zrobione potrawy. W trakcie trwania wigilii każdą klasę odwiedził najprawdziwszy Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Śnieżynką i Reniferem Rudolfem. Wspaniały Święty Mikołaj przywiózł dla wszystkich  dzieci cudowne prezenty, które będą przydatne podczas zabawy ,ale i pomocne podczas nauki, nie zapomniał także o czymś słodkim na umilenie świątecznych wieczorów. Każdy  wspólnie spędzony czas to chwile wielkiej radości, pełne wzruszeń, dobrych wspomnień oraz wspaniałej wesołej zabawy.

     • Mikołajkowy Festyn Biegowy

     • 15 grudnia zakończyliśmy nasze sportowe podsumowanie roku corocznym piątym już Mikołajkowym Festynem Biegowym. Ze względu na reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19 biegi podzielone były na tury a osoby które nie mogły z nami uczestniczyć mogły zaliczyć naszą imprezę wirtualnie. Łącznie wzięło w niej udział 124 osoby ze szczecińskich szkół i ośrodków kształcenia specjalnego za co wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Dla każdego Mikołaj przygotował fantastyczny medal i paczkę świąteczną za trud biegu i aby troszkę osłodzić nam tę zimową rzeczywistość. Dziękujemy UKS Iskierka i PSPS Nr 67 za organizację imprezy, urzędowi miasta Szczecin za wsparcie finansowe, WSPR Szczecin za zabezpieczenie medyczne imprez i wszystkim którzy przyczynili się do pomocy nie tylko w tej ale i wszystkich przedsięwzięciach które dla Was organizowaliśmy w 2020 r. Dziękujemy i zapraszamy już w nowym oby lepszym roku na nasze imprezy.

   • Nagłówek

   • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

    Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.