Nowa galeria Sprzątanie świata została dodana do albumu fotograficznego
30 września w naszej szkole odbyła się Akcja "Sprzątanie Świata". Wyposażone w worki i jednorazowe rękawiczki, grupy uczniów wraz z nauczycielami zbierały wszystko to, co znalazło się na wyznaczonej trasie. Sprzątanie Świata to wyjątkowa okazja, pokazująca jak dzieci mogą dać przykład dorosłym- w ten sposób młodzież chciała zachęcić do utrzymywania porządku wokół najbliższego otoczenia, jak i całej Ziemi.
Zwieńczeniem naszego udziału w akcji było spotkanie na polanie sportowej, gdzie wspólnie poprzez gry i zabawy świętowaliśmy Dzień Chłopaka.
