• "Góra Grosza"

• Co roku w naszej szkole odbywa się wielka zbiórka monet ,,Góra Grosza". Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. W tym roku uzbieraliśmy 184zl 48 gr, prawie 2 kg monet zanieśliśmy na pocztę :)

• Święto Rodziny

• 10 czerwca w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Rodziny. To był piękny, pełen emocji i wzruszeń kolorowy dzień. Wydarzenie uświetniły występy muzyczne i taneczne młodych artystów z naszej szkoły oraz zaproszonych gości – uczniów klasy II b z Zespołu Szkół Sportowych z wychowawczynią p. Kasią Bielawską. Był to czas na wspólne bycie ze sobą, zabawę sportową, słodki poczęstunek , wymianę  zabawek i książek ,  porady medyczne oraz spotkanie z przedstawicielami Centrum Psychologiczno- Pedagogicznym. Niebywałą niespodzianką dla wszystkich  stał się  przyjazd niezawodnych strażaków z pobliskiej remizy strażackiej i możliwość zwiedzania wozu strażackiego. Ten dzień zostanie wszystkim na długo w pamięci. Do zobaczenia za rok!!

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. Nasi uczniowie od rana mogli liczyć na moc atrakcji: najpierw oglądali przedstawienie przygotowane przez nauczycieli pt. "Kopciuszek", następnie uczestniczyli w Ekofestynie biegowym i tu rywalizacja sportowa w postaci biegów z Ekoportkiem była przeplatana zadaniami i konkursami ekologicznymi. Było malowanie twarzy, sadzenie kwiatków, rysowanie łąki, rzuty do ekokoszy i konkurs ekomody. Oczywiście nie zabrakło nagród i słodkich niespodzianek: były medale, czapeczki, lody, ciasteczka, kiełbaski, owoce i inne pyszności.Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale a uśmiech pomimo nie najlepszej pogody nie schodził im z twarzy przez cały dzień. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji imprezy a szczególnie Uks Iskierka za dofinansowanie imprezy.

• Wesoła Matematyka

• 27 maja 2022r. odbyły się warsztaty „Wesoła matematyka”, w czasie których uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności matematyczne poprzez zabawę. Wszyscy chętnie brali udział w zaproponowanych aktywnościach. Dzieci przekonały się , że matematyka może być ciekawa i przyjemna.