• Sportowe sukcesy naszych uczniów

•  10 i 11 kwietnia 2024 uczestniczyliśmy w dwóch imprezach sportowych o zasięgu wojewódzkim. Najpierw 11 uczniów startowała w Mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych odbywających się w Lasku Arkońskim i pośród 94 uczestników spisała się bardzo dobrze. 4 miejsce w biegu na 1500m zajęła Alicja Kotwicka. 7 miejsca zajęli: Jerzy Wójcicki na 800m, Ignacy Czekański na 2000m. Organizatorem zawodów był UKS Iskierka. Dzień później nasza 7- osobowa ekipa brała udział w Mistrzostwach województwa na ergometrze wioślarskim w Policach. Z tej imprezy wracamy z workiem medali: 2 złote medale na 500 i 1000m zdobył Oliwier Chrzanowski, brązowy medal zdobyły: Bernadetta Ryńska na 1000m i Kinga Podgórska na 500m. Oliwier wywalczył również prawo startu na Mistrzostwach Polski. Gratulujemy