• Warsztaty zawodoznawcze "Majsterkowo"

• W dniu 29.11.2023 r. uczniowie z klas: 2a, 2b, 3a2, 3b oraz 4a wzięli udział w warsztatach "MAJSTERKOWO " w Castoramie,  których celem było rozbudzenie w dzieciach pasji do majstetkowania,  pobudzenie ich wyobraźni,  rozwijanie zdolności manualnych, a także zwiększenie wiedzy  na temat tworzenia w drewnie. Dzieci pod okiem specjalistów i opiekunów skonstruowały użyteczną skrzyneczkę. Wszyscy wrócili do szkoły z nowymi umiejętnościami, upominkami oraz bardzo dumni z wykonanej pracy, która dostarczyła im wiele radości.

• Spotkanie autorskie. Cała Polska Czyta Dzieciom.

• Wielkie święto Książki, Magii, Czarów i Radości było udziałem naszej szkolnej społeczności dzięki kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Promocji Kultury mieliśmy ogromną przyjemność gościć panią Kasię Brzozowską, autorkę książki "Stukoszelest". Dziekujemy serdecznie za tę wspaniałą ucztę słowa, obrazu, dźwięków i przemiłych niespodzianek Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

#całapolskaczytadzieciom

• Wizyta w piekarni

• Uczniowie klasy 2b i 4b odbyli ciekawą wycieczkę do Piekarni w Tanowie. Przeszli tam profesjonalne szkolenie z wypieku chleba, drożdżówek i pierników. Sami musieli ugniatać, walkować i formować. Dzięki temu powstały wspaniałe wyroby które będą mogli smakować w domu wraz z rodziną.

• VIII REGIONALNY TURNIEJ BOWLING 2023

• Dnia 23.11.2023 nasza szkoła była organizatorem VIII Regionalny Turniej Bowling. Zawody przeprowadzone zostały na kręgielni MK Bowling w C.H. Galaxy. W zawodach wzięło udział 36 zawodników i zawodniczek z  regionu zachodniopomorskiego. Przyjechały do nas  drużyny z: Bobrowa - Sokół, Szczecinka - Gryf oraz 3 drużyny ze Szczecina - Błyskawica, Marzenie oraz Promyk. Rozegrane zostały gry pojedyncze, podwójne i drużynowe. Wspaniała sportowa atmosfera zawodów towarzyszyła uczestnikom turnieju motywując ich do sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play oraz dawała wiele satysfakcji ze zdobytych miejsc. Bardzo dziękujemy uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w pomoc w przeprowadzeniu zawodów. Do zobaczenia za rok :D

• REGIONALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• W dniu 22 listopada 2023 trójka naszych uczniów: Radosław Bartnik, Kacper Korzeniecki oraz Szymon Szkolnicki wzięło udział w Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych – Polska Regionu Zachodniopomorskiego, który odbył się w ZSS Nr 1 w Szczecinie.Udział w zawodach wzięło blisko 60 zawodników i zawodniczek z całego województwa zachodniopomorskiego.Zawodnicy podzieleni zastali na kategorie wiekowe. Poziom rywalizacji był naprawdę wysoki.Wyniki naszych zarodników w swoich kategoriach wiekowych:Szymon Szkolnicki – III miejsce – kat. M 3, Kacper Korzeniecki – II miejsce – kat. M3, Radosław Bartnik – MISTRZ !!!!! i zdobywca I miejsca w kat. M 4. Gratulujemy naszym dzielnym zawodnikom !!!Poniżej kilka zdjęć z zawodów:

• SZCZECIŃSKA OLIMPIADA INTEGRACYJNA

•

20 listopada nasza szkolna ekipa uczestniczyła w imprezie organizowanej przez Szkołę Podstawową Nr 74 w Szczecinie, którą była Szczecińska Olimpiada Integracyjna. W wyścigach, w których nie liczyło się zwycięstwo tylko zabawa nasze dzieciaki świetnie się bawiły i zdobyły pierwsze miejsca. Gratulacje.

• Warsztaty z doradztwa zawodowego - wizyta w hotelu NOVOTEL

• W dniu 08.11.2023 r. uczniowie klas 4A, 5A, 4B1 uczestniczyli w spotkaniu zawodoznawczym w hotelu Novotel. Dzięki uprzejmości pracowników hotelu uczniowie mogli w spodob praktyczny zapoznać się z obsługą klienta hotelowego poprzez zwiedzanie: recepcji, sali konferencyjnej, strefy spa,  pokoi gościnnych oraz restauracji. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas przez hotelarzy. Warto nadmienić, iż Novotel w bieżącym roku szkolnym 2023/2024 ugości wszystkie zgłoszone klasy z naszej szkoły.
          • Konkurs Jesienne Stworki

• Pod koniec października Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny ,,Jesienne stworki”. Konkurs jesienny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.Autorzy prac wykazali się dużą wyobraźnią, starannością i pomysłowością w doborze materiałów plastycznych. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy!

• Zebranie Rady Rodziców

• Zebranie Rady Rodziców PSPS nr 67

W dniu 14 września 2023 r. o godzinie 16:00 w sali nr 20 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.
            Zapraszamy przedstawicieli rad klasowych.