• Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych

• 26 września, 10-osobowa reprezentacja naszej szkoły rywalizowała na Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych. Dzieci biegały na dystansach: 600m, 800m, 1200m, 1500m, 2000m i 3000m. Miło nam zakomunikować, że Alicja zajęła 3 miejsce w biegu na 600m a Ignacy był 2 na 800m. Pozostali nasi sportowcy zajęli wysokie miejsca w swoich biegach. Organizatorem zawodów był UKS Iskierka przy wsparciu UM Szczecin. Gratulujemy.

• Dzień Języków Obcych

• 26 września świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Klasy 4b-8b rywalizowały w konkursach językowych, które wygrała klasa 4b1. Gratulujemy

• Sprzątanie i bieganie...

• W piątek 22 września odbyły się dwie imprezy podczas jednego wyjścia. Najpierw dzieci sprzątały Las Arkoński w ramach akcji "Sprzątanie Świata". Było ognisko i kiełbaski a następnie odbyły się Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych zorganizowane na terenie Polany Sportowej. W imprezie wzięło udział ponad 100 uczniów naszej szkoły, którzy startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. Rywalizacja była zaciekła i po wspaniałej walce wyłoniliśmy najlepszych, którzy już we wtorek będą reprezentować nas na Mistrzostwach województwa. Podczas dekoracji wszyscy otrzymali medale a najlepsi dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.Gratulujemy

• Bezpieczna droga do szkoły

• W dniu  19.09.2023 r. uczniowie naszej szkoły w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Straży Miejskiej. Uczniowie obejrzeli krótki film edukacyjny, a po jego obejrzeniu odpowiadali na zadawane im pytania. Dzięki spotkaniu utrwaliliśmy wiadomości na temat znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej, a także w praktyce przypomnieliśmy jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Poniżej krótka fotorelacja. Zapraszamy.

• Szkoły Pełne Talentów

• Już po raz drugi Nasza Szkoła włącza się do akcji "Szkoły pełne Talentów". Od 01 września 2023 roku zaczynamy zbierać Talenciaki, aby wymienić je na atrakcyjne nagrody wspierające edukację i zabawę. Te z

poprzedniej edycji sprawują się świetnie! Serdecznie zachęcamy do przekazywania Talenciaków na rzecz  Naszej Szkoły. Jak to zrobić?

1. Za każde wydane 50 zł w Lidlu (w tym warzywo lub owoc) można odebrać1 Talenciaka.

2. Zebrane kupony można przynieść do szkoły i wrzucić do skrzynki na korytarzu lub w szatni albo zeskanować kod QR i przekazać punkty na konto szkoły.