• Święto Niezapominajki

• 17 maja w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niezapominajki - święto przyrody, które przypomina nie tylko o jej pięknie i bogactwie, ale także o serdeczności, życzliwości i radości. Nasi uczniowie podążali śladami wybranych parków narodowych. Przypomnieliśmy sobie jak należy chronić środowisko oraz dbać o zwierzęta. Układali niezapominajkę z klocków oraz zakładali własne hodowle.

• Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 im. Jana Brzechwy w Szczecinie
        • ul. St. Wojciechowskiego 50