• Akcja "Bezpieczna droga do szkoły"

• 10.09.2024 roku w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" odbyło się spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej. Uczniowie praktycznie pogłębiali swoje wiadomości na temat bezpiecznego zachowania w ruchu pieszym w drodze do szkoły. Poniżej zapraszamy na krótką fotorelację.

• Ważna informacja dot. kontaktu telefonicznego

• Szanowni Państwo,

Mamy problemy techniczne z przeniesieniem dotychczasowego numeru telefonu do nowej lokalizacji przy ulicy St. Wojciechowskiego 50 w Szczecinie.

Ze szkołą można się już skontaktować telefonicznie pod numerem:

• Szkoły pełne talentów 3

• Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele

serdecznie zapraszamy Was do udziału w akcji Szkoły Pełne Talentów 3, która ruszyła już od 2 września!

Dzięki współpracy z Lidlem, klienci tego sklepu będą mogli przekazywać Talenciaki na rzecz naszej szkoły. Aby otrzymać Talenciaka, wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych i kupić przynajmniej jedno warzywo lub owoc.

Każdy Talenciak to dla nas szansa na zdobycie dodatkowych materiałów edukacyjnych. Dzięki poprzednim edycjom akcji otrzymaliśmy m.in. BUM BUM Rurki, dzwonki chromatyczne, głośnik z mikrofonem, zestaw zegarów do nauki godzin oraz zestawy papiernicze.

Jak możecie pomóc?

Robiąc zakupy, pamiętajcie o Talenciakach i wrzucajcie je do specjalnych skrzynek, które można znaleźć przy wejściu do szkoły, na parterze lub w świetlicy szkolnej. Można je również samodzielnie przypisać do szkoły poprzez zeskanowanie kodu QR.Zachęcajcie rodzinę i przyjaciół do wsparcia naszej szkoły.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy urozmaicić materiały dydaktyczne w naszej szkole. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

• Dni i godziny pracy psychologa i pedagoga w roku szkolnym 2024/2025

• Szanowni Państwo, przekazujemy Państwu nasz tegoroczny grafik pracy. Nasz gabinet znajduje się na parterze, pomiędzy stołówką a gabinetem pani Pielęgniarki. Serdecznie Państwa zapraszamy! Przekazujemy także dla zainteresowanych Państwa szczegółowe informacje dotyczące Programu AKTYWNY RODZIC.

• Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67 im. Jana Brzechwy w Szczecinie
        • ul. St. Wojciechowskiego 50