• Warsztaty z Doradztwa Zawodowego

• Warsztaty z doradztwa zawodowego - wizyta w hotelu NOVOTEL cz.5 i ostatnia w tym roku szkolnym😀
            W dniu 21.02.2024 r. uczniowie klas 7A, 7B oraz 3A uczestniczyli w spotkaniu zawodoznawczym w hotelu Novotel. Dzięki uprzejmości pracowników hotelu uczniowie mogli w sposób praktyczny zapoznać się z obsługą klienta hotelowego poprzez zwiedzanie: recepcji, sali konferencyjnej, strefy spa, pokoi gościnnych oraz restauracji. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie całej naszej szkoły przez hotelarzy w roku szkolnym 2023/2024 r.
          • Wycieczka do Klinisk

• Odwiedziliśmy OEL w Kliniskach. Dzięki ciekawym zajęciom warsztatowym i terenowym poznajemy bliżej przyrodę o każdej porze roku. Zima również dużo można zobaczyć posłuchać a przede wszystkim dowiedzieć się ciekawostek o mieszkańcach lasu.

• Tłusty Czwartek

• W dniu 08.02.2024 r. ("Tłusty Czwartek") W naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć P.Daniela Grycza - szefa kuchni z firmy Schmidt Ocean Institute, który to gotuje na statku badawczym obecnie operującym u wybrzeży Chile. Podczas tego spotkania zawodoznawczego uczniowie obejrzeli krótki filmik edukacyjny przybliżający techniki zawodu kucharza, odpowiadali na zadawane im pytania oraz sami pytali o morskie i kulinarne ciekawostki. W drugiej części spotkania dzieci wykonywaly pracę grupową w ramach swoich klas tj. kartę pracy związaną ze świętem "Tłustego Czwartku" oraz zostały poczęstowane pączkami "domowej roboty", które samodzielnie posypywały sobie cukrem pudrem.Było to wyśmienite spotkanie. Dziękujemy P.Danielowi za odwiedziny w naszej szkole oraz przygotowanie pączków dla całej społeczności szkolnej.

• Warsztaty z doradztwa zawodowego.

• Warsztaty z doradztwa zawodowego - wizyta w hotelu NOVOTEL cz.4 😀W dniu 06.02.2024 r. uczniowie klas 2A, 2B, 3A2 i 4B2 uczestniczyli w spotkaniu zawodoznawczym w hotelu Novotel. Dzięki uprzejmości pracowników hotelu uczniowie mogli w sposób praktyczny zapoznać się z obsługą klienta hotelowego poprzez zwiedzanie: recepcji, sali konferencyjnej, strefy spa,  pokoi gościnnych oraz restauracji. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas przez hotelarzy. Kolejne Klasy odwiedzą Novotel na spotkaniu zawodnawczym jeszcze w lutym.