• Spotkanie z Ratownikiem Medycznym

• W dniu 11.01.2024 r. w ramach Doradztwa Zawodowego w naszej szkole odbyło się spotkanie warsztatowe z pracownikami Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, podczas którego dzieci obejrzały krótkie filmy edukacyjne przybliżające tajniki zawodu ratownika medycznego oraz zasobów karetki pogotowia. W drugiej części spotkania przypomnieliśmy w sposób praktyczny zasady udzielania pierwszej pomocy poprzez ćwiczenia na fantomie do resuscytacji.

• Warsztaty z doradztwa zawodowego

• Warsztaty z doradztwa zawodowego - wizyta w hotelu NOVOTEL cz.3 😀W dniu 10.01.2024 r. uczniowie klas 7 A2, 8A, 8 A2 uczestniczyli w spotkaniu zawodoznawczym w hotelu Novotel. Dzięki uprzejmości pracowników hotelu uczniowie mogli w sposób praktyczny zapoznać się z obsługą klienta hotelowego poprzez zwiedzanie: recepcji, sali konferencyjnej, strefy spa,  pokoi gościnnych oraz restauracji. Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie nas przez hotelarzy. Kolejne Klasy odwiedzą Novotel na spotkaniu zawodnawczym juz po feriach - w lutym.

• Bezpieczne Ferie Zimowe

• W dniu 09.01.2024 r. w naszej szkole w ramach akcji "Bezpieczne ferie zimowe" odbyło się spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej. Uczniowie obejrzeli krótki film edukacyjny, a po jego obejrzeniu aktywnie odpowiadali na zadawane im pytania dotyczące ubioru oraz akcesoriów związanych z zimą. Róznicowali, które przedmioty związane są z latem, a które z zimą. Podczas zabawy ruchowej, w ktorej przymierzali zimowy sprzęt sportowy mogli poczuć się jak na stoku górskim. Dzięki spotkaniu pogłębiliśmy swoje wiadomości na temat bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych, zarówno podczas pobytu w domu, jak i na wyjeździe. Za uczestnictwo w spotkaniu uczniowie otrzymali pamiątkową pieczątkę, dyplomy dla klas oraz słodki poczęstunek. Poniżej krótka fotorelacja.