• PODRĘCZNIKI SZKOLNE DLA UCZNIÓW

• Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości  wypożyczania podręczników szkolnych i innych materiałów edukacyjnych  dla uczniów na rok szkolny 2019/2020.

Z powodu zwiększenia ilości uczniów w niektórych oddziałach klasowych i nową podstawą programową , na część materiałów edukacyjnych musimy poczekać. Wynika to z konieczności zwiększania kwoty dotacji przez ministerstwo oraz z możliwości wydawnictw szkolnych.

Wychowawcy klas poinformują Państwa o tym, którzy uczniowie mają już przygotowane zestawy podręczników.

Warunkiem udostępnienia podręczników jest złożenie podpisu opiekuna prawnego ucznia na wykazie podręczników. Podręczniki uczniów  niektórych klas będą już w salach lekcyjnych. Po pozostałe zapraszamy Państwa do biblioteki szkolnej (parter, sala nr 2) w dniu rozpoczęcia roku szkolnego oraz:

03.09. (wtorek): godz. 9.00 - 13.30, 15.30 - 16.30

04.09.(środa): godz. 11.00 - 16.00

05. 09. (czwartek): godz. 10.00 - 14.00

06.09.(piątek) : godz. 8.00 - 11.00

Przypominamy Państwu, że wypożyczone materiały edukacyjne będą jeszcze służyły uczniom kolejnych roczników. Uprzejmie prosimy zabezpieczenie  podręczników przed zniszczeniem, bądź zgubieniem.

Pozdrawiam :)  Tatiana Zienkowicz - bibliotekarz

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

w poniedziałek 2 września w sali nr 7