• I Szkolny Turniej Bowling

• Dnia 25.01.2022 roku w Centrum Handlowym Galaxy na kręgielni MK Bowling odbył się I Szkolny Turniej Bowling dla dzieci, które uczęszczają na dodatkowe zajęcia kręgli. Turniej był zwieńczeniem pierwszego semestru zajęć na kręgielni. Rozgrywki odbyły się w 2 grupach wiekowych. Podczas turnieju zawodnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności gry oraz współzawodniczyć z rówieśnikami w atmosferze zdrowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play. Następny szkolny turniej już w czerwcu.

• NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

• Dnia 19.01.2022 r. reprezentacja piłkarzy uczęszczających do naszej szkoły wzięła udział w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w SOSW nr 2 w Szczecinie przy ul. Jagielońskiej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn ze Szczecina które rozgrywały ze sobą mecze turniejowe sposobem każdy z każdym. Po ciężkiej i bardzo emocjonującej walce nasi piłkarze zdobyli czwarte miejsce. Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom za równą walkę z zachowaniem zasad fair play.  Kontynuujemy dalsze treningi piłki nożnej, a za rok będziemy walczyli równie zacięcie aby pokazać jeszcze wyższy poziom gry.