• Jesienna ścieżka sensoryczna

• Witamy na jesiennej ścieżce sensorycznej w naszej szkole. Stworzyliśmy las w szkolnej sali, mogliśmy wszystkimi zmysłami poczuć jesienny klimat.

• Dzień Jeża

• 10 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Jeża. Z tej okazji odbyła się zbiórka: mokrych chusteczek, ręczników papierowych i czarno-białych gazet. Udało Nam się zebrać ich całkiem sporo! Wszystkie artykuły trafiły do szczecińskiego pogotowia dla jeży "Jeżarnia". Wszyscy, którzy pomogli Naszym kolczastym przyjaciołom dostali odznaki i naklejki. W tym dniu poznaliśmy również kilka ciekawostek o jeżach. Dodatkowo klasa 1B wykonała ciekawą pracę plastyczną z włóczki.P.S. W galerii można również zobaczyć pięknego jeża z kawy, który został wykonany przez uczennicę klasy 4B z pomocą mamy :).

• VI Regionalny Turniej Bowling

• 16 listopada nasza szkoła oraz Uczniowski Klub Sportowy Iskierka była organizatorem VI Regionalnego Turnieju Bowling. W turnieju wzieli udział zawodnicy z całego regionu zachodniopomorskiego. Reprezentacja naszej szkoły składała się z zawodników szkolnego klubu „PROMYK” Olimpiad Specjalnych oraz zawodników zrzeszonych w szkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym "Iskierka". Turniej odbył się na kręgielni MK Bowling w Szczecinie w C.H Galaxy.   W turnieju wzięło udział 80 zawodników w różnym wieku z całego regionu zachodniopomorskiego. Przybyły do nas drużyny ze Szczecinka, Bobrowa oraz trzy ekipy ze Szczecina. Zostały rozegrane gry pojedyncze, dwójki oraz gra drużynowa w czwórkach. W organizację turnieju nieocenioną pomoc wnieśli wolontariusze z Uniwersytetu Szczecińskiego wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia którzy we wspaniały sposób z uśmiechem pomagali w grze mniej sprawnym zawodnikom - za co bardzo dziękujemy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszych treningów, aby w kolejnych edycjach turnieju zagrać jeszcze lepiej.

• Jesienne stwory

• Na koniec października, w naszej szkole odbył się konkurs na "Jesiennego stworka" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Dzieci chętnie wzięły w nim udział wykazując się pomysłowością i kreatywnością. A efekty zobaczcie sami.

• Dni Papieskie

• 28 października w Naszej szkoły obchodziliśmy Dni Papieskie. Z tej okazji wszystkie klasy śpiewały dla Ojca Świętego. Po występach można było spróbować przepysznej kremówki uwielbianej przez Jana Pawła II.